Ojciec Adam niestety nie prowadzi korespondencji mailowej, listowej, faksowej czy jakiejkolwiek innej. Nie korzysta z telefonu, skype’a, tudzież innych form wirtualnego kontaktu. Można jednak spotkać się z nim osobiście. Jest to możliwe na dwa sposoby:


W związku z wędrówką ojca dookoła świata wszystkie poniższe informacje są na razie nieaktualne - możliwość zapraszania ojca na rekolekcje, bądź osobiste spotkania pojawi się kiedy ojciec wróci. Możliwe, że będzie to w sierpniu 2017 roku - do tego czasu nie rezerwujemy żadnych rekolekcji i spotkań. 


Zaproszenia


Jeżeli chcesz zaprosić ojca z rekolekcjami, konferencjami, kazaniami czy z jakąkolwiek inną formą głoszenia, napisz na zamieszczony poniżej adres mailowy. W treści wiadomości koniecznie podaj informacje o tym, gdzie ojciec miałby przyjechać, jakiego rodzaju głoszenia od niego oczekujesz (rekolekcje w parafii, w szkole, dla wspólnoty, wyjazdowe, konferencje, kazania niedzielne itp.), w jakim terminie miałby się tam pojawić oraz wszystkie inne ważne detale. Jeżeli jest to zaproszenie do jakiegoś kościoła, parafii czy wspólnoty, uzgodnij to wcześniej z proboszczem albo odpowiedzialnym za dane miejsce. Każde zaproszenie będzie przekazane ojcu i jeśli tylko będzie to możliwe, ojciec bardzo chętnie tam przyjedzie. Nie ma żadnego znaczenia wielkość miasta, liczba osób czy cokolwiek innego.

Wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby!


Spotkania indywidualne


Jeżeli potrzebujesz spotkać się z ojcem indywidualnie, to również istnieje taka możliwość. Gdy tylko bowiem ojciec przebywa w jakimś miejscu więcej niż jeden dzień, dysponuje codziennie kilkoma godzinami przeznaczonymi na właśnie takie spotkania. Popatrz zatem w kalendarz ojca, który znajduje się na naszej stronie, i jeśli możesz pojawić się w miejscu, w którym w danym terminie ojciec przebywa, napisz do nas celem umówienia się na spotkanie. Jeśli jednak w kalendarzu ojca przy informacjach o jego planach kaznodziejskich znajduje się adnotacja, że w tym miejscu i czasie nie ma możliwości spotkania indywidualnego, oznacza to, że albo ojciec jest tam tylko kilka godzin przejazdem albo że wszystkie terminy spotkań indywidualnych zostały już zajęte. Wtedy trzeba poszukać innego miejsca i innego terminu spotkania.

 

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że wszystkie wiadomości, które nie dotyczą zaproszeń ojca, umówienia spotkań indywidualnych bądź spraw związanych z działaniem tej strony, pozostaną niestety bez odpowiedzi. Adres: langustanapalmie@gmail.com

 

Działalność o. Adama można też śledzić na: