W tym dziale znajdziesz większe cykle rekolekcji i słuchowisk głoszonych przez o. Adama na żywo w różnych miejscach świata, ale także nagrywanych z przeznaczeniem do publikacji internetowej. Są to zazwyczaj kilkudziesięciominutowe nagrania, które warto słuchać w cyklach. Możesz skorzystać z nich, odsłuchując na stronie lub też ściągając dla siebie w mp3. 

 
Do UCHA
 
Plaster Miodu. Psalmy

Internetowe słuchowisko z komentarzami do Psalmów. 

 
Plaster Miodu. Słuchowisko Adwentowe

Internetoiwe Słuchowisko Adwentowe wygłoszone przez o. Adama w 2014 roku. 

 
Ewangelia dla nienormalnych

Akademickie rekolekcje wielkopostne wygłoszone w bazylice oo. Dominikanów w Krakowie w dniach 7-10 marca 2010 roku. 

 
Placki z rodzynkami

Akademickie rekolekcje wielkopostne wygłoszone w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu w dniach 26-29 lutego 2012 roku. Dodatkowe dwa nagrania zostały nagrane we wrocławskiej Maciejówce 20 marca 2012 roku. 

 
RUT. Rekolekcje ulepione tęsknotą

Rekolekcje wielkopostne wygłoszone u oo. Dominikanów na Służewie w Warszawie w dniach 3-6 marca 2013 roku, które nosiły tytuł: "RUT. Rekolekcje Ulepione Tęsknotą". O. Adamowi towarzyszyli: Kasia Rogowska (malowanie piaskiem), Piotr Kurstak (muzyka, gitary) i Witek Wilk (perkusja) - konferencje były więc przeplatane obrazami malowanymi na żywo przy akompaniamencie muzyki - wersję video można znaleźć w dziale FILMY na naszej stronie.  

 
Noe. Człowiek, który chodził z Bogiem

Rekolekcje paschalne wygłoszone u Jezuitów w Warszawie w dniach 11-14 maja 2014 roku. 

 
Pomoc kuchenna i wędkarze

Akademickie rekolekcje wielkopostne wygłoszone w bazylice oo. Dominikanów w Krakowie w dniach 15-18 marca 2009 roku. Były to tzw. rekolekcje stanowe, czyli osobno dla pań i panów. Kazania były głoszone na wspólnych mszach, natomiast konferencje tylko dla panów. Konferencja z poniedziałku niestety nie nagrała się. 

 
Upojeni, czyli o szerokiej drodze

Akademickie rekolekcje na dobry początek wygłoszone w bazylice oo. Dominikanów w Krakowie w dniach 7-10 października 2009 roku. 

 
Zstąpienie. Słuchowisko na Zesłanie Ducha Świętego

Słuchowisko, czyli Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, wygłoszone w maju 2015 roku. 

02.
12:20
03.
14:38
04.
12:56
05.
14:36
06.
13:49
07.
13:23
 
Pragnij! O rozeznawaniu powołania

Konferencje o rozeznawaniu powołania wygłoszone dla studentów w Warszawie, w Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim "Studnia" w dniach 4-6 marca 2013 roku. 

 
Weekend pełen Łaski

Znajdziesz tutaj homilie i konferencje wygłoszone na "Weekendach pełnych Łaski", które odbywają się cyklicznie, trzy razu do roku na Górze św. Anny.

 
Pielgrzymka 2013: Błogosławieństwa

Konferencje wygłoszone podczas XXII Pieszej Dominikańskiej Pielgrzymki z Krakowa na Jasną Górę, które o. Adam głosił w Grupie Pokutnej w dniach 3-9 sierpnia 2013 roku.

 
SzMiR

SzMiR, czyli Szkoła Modlitwy i Rytuału to seria konferencji o modlitwie i liturgii, które zostały wygłoszone w Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim Beczka w Krakowie w 2010 roku. Poniżej konferencje o modlitwie wygłoszone przez o. Adama. Pozostałe konferencje o liturgii, wygłoszone przez o. Tomasza Grabowskiego OP można znaleźć na stronie Beczki

227:29
 
Triduum Paschalne

Wprowadzenia do Liturgii Triduum Paschalnego wygłoszone w 2012 roku w Dominikańskim Duszpasterstwie Akademickim Beczka. 

 
Różne

Znajdziesz tutaj różne konferencje, głoszone przy różnych okazjach, w różnych miejscach:)

800:00
 
0:00
0:00