Przeglądając Langustę, nietrudno zauważyć, że o. Adam zajmuje się przede wszystkim gadaniem. Cała strona, po której się poruszasz, wypełniona jest setkami godzin nagrań różnorakich konferencji, kazań i rekolekcji, które ojciec głosi w różnych miejscach świata i za pośrednictwem internetu. Oprócz tego wszystkiego, co można znaleźć na stronie, o. Adam wydał jeszcze kilkanaście książek i audiobooków, których krótkie opisy i charakterystykę znajdziesz w tym dziale.

09-publikacje.jpg

Zgłębiaj

Publikacje o. Adama dotyczą przede wszystkim Biblii i nauki Kościoła, dodatkowo jednak można w nich znaleźć bardzo konkretne rady i pomoce przydatne w rozwoju duchowym, osobistym, emocjonalnym czy małżeńskim.

09-publikacje.jpg

Wspieraj

Cały dochód ze sprzedaży publikacji o. Adama kupowanych za pośrednictwem Fundacji Malak jest przeznaczany na działalność charytatywną i ewangelizacyjną prowadzoną przez Fundację

09-publikacje.jpg

Przekazuj

Żywe Słowo Boże ma moc przemieniać serca, niestety nie wszyscy mogą na nie trafić, dlatego warto mieć coś, co można dać komuś do ręki

09-publikacje.jpg

Podaruj

Szykując prezenty dla przyjaciół, robimy wszystko, by były piękne, wartościowe oraz by wyrażały naszą miłość do nich. Dlatego publikacje ojca staramy się wydawać profesjonalnie, estetycznie, a jednocześnie na tyle przejrzyście i prosto, by wybrzmiało ich wartościowe wnętrze. Cóż bowiem lepszego można dać komuś niż Dobrą Wiadomość od Boga?