Rozplątani

Jak naprawiać trudne relacje?

Wydawca: RTCK / format: mp3

 

Jak radzić sobie z trudnymi relacjami? Jak je naprawiać i uzdrawiać? Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej na świecie potrafił funkcjonować w relacjach. Od Jezusa, który z prostotą i miłością podchodził do relacji, które się popsuły, które nieraz wydawały się już nieodwracalnie zniszczone. On, jak nikt inny potrafił je skutecznie naprawiać, uzdrawiać i w miejsce „zaplątania” wprowadzać pokój i miłość. Napraw swoje relacje, robiąc to, co Jezus! 

 

Dzięki temu nagraniu dowiesz się:

Jak podejść do rozwiązywania trudności w relacjach z małżonkiem, dzieckiem, rodzicem, szefem, sąsiadem? Jakie są 3 skuteczne kroki do rozwiązywania trudnych relacji, które naprawdę działają? Jak rozpoznać kiedy nie da się już naprawić trudnej relacji i kiedy trzeba „odpuścić”? Co jest pierwsze i najważniejsze od czego należy zacząć uzdrawianie relacji? Dlaczego „wyskakiwanie z trampek” jest tak ważne w budowaniu dobrej relacji z własnym dzieckiem w trudnym okresie dojrzewania? Co naprawdę oznacza bycie „sympatycznym” w naprawianiu relacji?

 

„Dajmy Mu pole do działania, żeby wszelkie nasze zapętlenia i zaplątania rozsupłał, wprowadził w nie czułość i miłość, aby stały się źródłem szczęścia, do którego od zawsze zaprasza nas Bóg”. 

 

KUP TEGO AUDIOBOOKA