Jak nietrudno zauważyć, Langusta na palmie jest wypełniona ogromną ilością materiału audio i video. Zrealizowanie tych wszystkich nagrań jest związane z wieloma kosztami. Również funkcjonowanie strony pochłania spore środki. W ciągu roku odwiedza nas ponad 700 tysięcy osób i odnotowujemy prawie 12 milionów odsłon. Jak się łatwo domyślić takie liczby generują ogromne potrzeby serwerowe i techniczne, które również są związane z niemałymi wydatkami. Wszystkie materiały, które możesz znaleźć na naszej stronie, są udostępniane całkowicie za darmo i tak będzie zawsze. To wszystko jest możliwe dzięki hojności i pomocy wielu osób, które wspierają nas swoją modlitwą, swoimi talentami i umiejętnościami, a także przez pomoc finansową.

Gdybyś chciał/chciała do nich dołączyć, będziemy bardzo wdzięczni. Przede wszystkim prosimy o modlitwę - błogosławieństwo Pana jest najważniejszą rzeczą, jakiej nam potrzeba. Można nas też wesprzeć finansowo na różne sposoby, np. poprzez jednorazowe wpłaty lub przez stałą comiesięczną pomoc (np. dziesięcinę). Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc działalność ojca Adama i funkcjonowanie tej strony, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym podanym w zakładce KONTAKT.

Ta strona nie mogłaby powstać i sprawnie funkcjonować, gdyby nie talenty, zaangażowanie i hojność bardzo wielu osób. Dzięki tej pomocy Słowo, które głosi o. Adam, może docierać do ludzi na całym świecie. Poniżej chcielibyśmy wymienić tych, bez których nie byłoby to wszystko w ogóle możliwe:

 

Zuzanna Marek korekta tekstów

Dość mocno zarażona słuchaniem i podziwianiem ludzi i Słowa.

Marcin Jończyk operator i montażysta

W Languście na palmie odpowiedzialny za filmy. Szczęśliwy mąż Basi. Zawodowo związany z portalem Stacja7.pl.

Anna Kierbedź tłumacz

Ogarnia napisy angielskie zamieszczane na YouTubowym kanale Langusty.

Fundacja Malak organizacja non-profit
biuro@fundacjamalak.pl | www.fundacjamalak.pl | Facebook

Organizuje rekolekcje, akcje charytatywne i inne projekty ewangelizacyjne, wydaje książki i audiobooki o. Adama Szustaka.

Jan Lipiński projektant
jan@janlipinski.com | www.janlipinski.com

Twórca nowej identyfikacji wizualnej Langusty.

Sylwia i Jan Smoczyńscy koordynacja projektów, różności

Gospodarze z Nieporęta, zawsze mają miejsce dla gości w domu, a mimo iż on pęka w szwach, to ON i ludzie goszczą, ile się da. 

Trustnet projektowanie stron internetowych
biuro@trustnet.pl
| www.trustnet.pl | Facebook

Nowa wersja Langusty na Palmie powstała przy współpracy z częstochowską firmą Trustnet, która towarzyszy nam od samego początku naszej obecności w internecie. Dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie całego projektu - od początkowych szkiców do nowoczesnej strony internetowej. 

 

Poza wymienionymi powyżej osobami jest jeszcze cała masa ludzi, którzy ofiarowali nam swoje wsparcie modlitewne, finansowe i ogrom umiejętności. Z całego serca wszystkim dziękujemy!

 

 

Modlimy się za Was wszystkich!